5 Zi'l-ka'de 1438 | 29 Temmuz 2017
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Küresel Sapkınlık
Kapitalist sermaye ve markalar destekliyor… Küresel terörden daha hızlı yayılıyor… Küresel terörden daha büyük yaralar açıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nin ardından ODTܒde de karma tuvalet rezaleti uygulamaya konuldu. 32 bin 48 öğrencisi olan okulda, 400 öğrencinin isteği üzerine karma tuvalet açılması büyük tepki çekti. Geçtiğimiz ay da LGBTİ yürüyüşü düzenleyen ODTܒlü bir grup öğrenci, yürüyüş boyunca aile karşıtı sloganlar atmıştı.
22.06.2017 / 09:28
Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde, 400 öğrencinin isteği üzerine“karma  tuvalet” adını verdikleri tuvalet açıldı. Karara diğer öğrencilerden büyük tepki geldi. Ayrıca son yıllarda bilimsel çalışmalardan çok yürüyüş ve eylemlerle anılmaya başlayan ODTÜ’de geçen ay da bir grup öğrenci LGBTİ yürüyüşü yapmıştı. Üniversitelerde rektörlerin destekleri ile kurumsallaşan sapkınlık, özenti yolu ile her geçen gün artıyor. Üniversitelerde fikri olarak beslenemeyen gençler, anlık hevesler ile atıldıkları bataklıklardan çıkamıyor. 
 
Sapkınlık küresel sermayenin eliyle tüm dünyaya yayılıyor. MasterCard, Hollywood, Twitter, Scorp, YouTube gibi dev şirketlerin eliyle tüm dünyayı zehirleyen LGBTİhareketi, toplumların aile yapısını açıkça tehdit ediyor. Avrupa’da had safhalara çıkan ve aile yapısını bozan eşcinsellik hastalığı Türkiye’de de hızla yayılıyor. Dev sermayelerle eşcinselliği özendiren filmler hazırlanıyor. Üniversitelerde karışık tuvaletler açılıyor. Köprüler ışıklandırılıyor, bayrakları asılıyor. Eğer Türkiye’deki eşcinsellik propagandası devam ederse, Türk aile yapısını kökten sarsacak…
 

HOMOSEKSÜELLİK BİR HASTALIK
 

Homoseksüellerin büyük bir çoğunluğu bu durumu tercih olarak görüyor. Ancak uzmanlar homoseksüelliğin hormonal veya psikolojik hastalıklardan kaynaklandığını belirtiyorlar. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görüp normal hayatına dönen insanlar var. Psikolojik tedavi ile normal hayata dönenler, sapkın gruplar içinde “Yestergay” diye adlandırılıyor. Ayrıca homoseksüellerden hormonal olarak tedavi görüp düzelen insanlar da var.  Bazı istisnai durumlarda ise hormonal tedavi başarılı olamıyor. Neticede bu veriler, LGBTİ virüsünün bir hastalık olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
 

ABD ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ'NE LGBTİ BAYRAĞI ASILDI
 

Cezayir’i sömüren, Libya’yı talan eden Fransa da LGBTİ’nin en önde gelen destekçilerinden. Eşcinselliğin yaygın olduğu ve devlet eliyle desteklendiği bir diğer yer ise İşgal rejimi İsrail. Tel Aviv, dünyada eşcinselliğin en yaygın olduğu yerlerin başında geliyor.
 
Özenti yolu ile üniversitelerde hızla yaygınlaşan eşcinsellik virüsü, uluslararası kapitalist sermayenin büyük desteğini görüyor. Dünyada kapitalizmin sermayesi LGBTİ örgütlerine akıyor. Master Card, Hollywood, Lewis, Peta, Twitter, Scorp, Yahoo, Youtube, Spotify, Link, AmericanAirlines gibi dev şirketler LGBTİ derneklerin en büyük destekçisi. 
 

NORMAL GÖRMEK DOĞRU MU?
 

Toplumun yaşadığı en büyük tehlikelerden birisi; homoseksüelliğin normalleştirilmesi, kanıksanması. Peki, homoseksüelliği normal görmek hangi sorunları doğuruyor? Sapkınlık aleni hale geldiğinde kişilikleri oturmamış gençler, bu akıma kapılabiliyor. Küçüklüğünde hep kızlarla oynamış bir erkek böyle bir ortamla karşılaştığında kendini bu çukurun içinde bulabiliyor. Homoseksüel yaşantı biçimi aile hayatını da bitiriyor. Hayatlarına homoseksüel olarak devam edenler hiçbir zaman evlat sevgisi yaşayamıyor. Homoseksüelliğin yaygın olduğu toplumlarda nüfus hızla düşüyor.
 

ODTÜ’DEN SKANDAL UYGULAMA
 

Boğaziçi Üniversitesi’nin ardından ODTÜ’de de karma tuvalet rezaleti uygulamaya konuldu. 32 bin 48 öğrencisi olan okulda,  400 öğrencinin isteği üzerine karma tuvalet açılması büyük tepki çekti. Geçtiğimiz ay da LGBT yürüyüşü düzenleyen ODTÜ’lü bir grup öğrenci,  yürüyüş boyunca aile karşıtı sloganlar atmıştı. Özenti yolu ile üniversitelerde hızla yaygınlaşan homoseksüellik virüsü, uluslararası kapitalist sermayenin de büyük desteğini görüyor.
 

SÖMÜRGE SERMAYELERİ LGBTİ’YE AKIYOR
 

Dünyada kapitalizmin sermayesi LGBTİ örgütlere akıyor. Master Card, Hollywood, Lewis, Peta, Twitter, Scorp, Yahoo, Facebook, Youtube,  Spotify, Link, AmericanAirlines gibi dev şirketler LGBTİ derneklerin en büyük destekçisi. Cezayir’i sömüren Libya’yı talan eden Fransa’da, LGBTİ’nin en önde gelen destekçilerinden. Homoseksüelliğin yaygın olduğu ve devlet eliyle desteklendiği bir diğer yer ise işgal rejimi İsrail. Tel Aviv, dünyada eşcinselliğin en yaygın olduğu yerlerin başında geliyor.  Öte yandan ABD’nin Ankara Büyükelçiliği tarafından elçilik binasına LGBT bayrağı asıldı.
 

TÜRKİYE’DE HIZLA ARTAN LGBTİ PROPAGANDASI
 

Türkiye’de 30 bin dolayında takipçisi olduğu iddia edilen LGBTİ derneklerine üye olanların yarısından fazlası homoseksüel eğilimi olmayan insanlar. Fakat yakınlarına destek olmak için LGBTİ kuruluşlarına üye olduklarını söylüyorlar. Homoseksüellik tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla yayılıyor. Sapkınlığı özendiren filmler hazırlanıyor. Üniversitelerde karışık tuvaletler açılıyor. Köprülere bayrakları asılıyor. Eğer Türkiye’deki eşcinsel propagandası devam ederse Türk aile yapısında ciddi değişimler yaşanacak.

    

0 Yorum

Diğer Haberler
HSK'dan 3 Yeni Kararname: 110 hakim ve savcı yeni göreve atandı
Sessiz kaldıkça saldırıyor!
Sinan Oğan'ın MHP'den ihracı kesinleşti
Cengiz Ünder resmen AS Roma'da
15 Temmuz’u Avrupa biliyordu
CHP'den AKP'ye tepki: 'Meclis'te 15 temmuz anmasında Kılıçdaroğlu konuşturulmuyor'
Kardeşliğimizi zedelemeyelim
BBP'den Adalet Yürüyüşü mitingi kararı
Başbakan Yardımcısı Canikli: ByLock kullanan vekil ya da bakan yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz yürüyüşüne katılacak
AKP'li Ömer Dinçer'den 'Adalet Yürüyüşü' çıkışı : 28 Şubat dönemindeki roller tersine döndü
MİT TIR'ları sanıklarının avukatı tahliye edildi
Türk gemisine Yunan ateşi
İstanbul'da 5 bin polisle asayiş uygulaması
Suudi Arabistan'dan Katar açıklaması
Hayati haftaya girildi
Sınır karakolu yakınlarına top mermisi düştü
Kuzey Irak'a hava harekatı
Masada kalmasın
ODTÜ tuvaletlerinde kadın-erkek ayrımı kalktı
 
Siyonist İsrail polisi namaz sonrası cemaatten 13 kişiyi yaraladı
İslam Birliği’ne inanmalıyız
İşgal polisi, Aksa kapısındaki cemaate saldırdı
20 Temmuz yeniden doğuştur
Adalet Bakanı Bozdağ'dan 'tek tip kıyafet' açıklaması
Allah’a şükür salâlar galip geldi
Darbenin üssüne yürüyoruz
Karamollaoğlu: Akla ziyan bir tutuklama
Suudi Arabistan'dan Katar açıklaması
EN ÇOK
Yazarlar
Mustafa KAYA
Kudüs Ana Gibidir
Hayati OTYAKMAZ
Şu iki adamdan beni kurtar!
Atilla MEHDİGİL
Kral çıplaak! Kral çıplaak! Kral çıplaak!
Feyzullah AYDOĞAN
Öğretmen atamalarında hakkaniyet ve liyakat yerine siyaset iddiası
Mustafa İŞCAN
Doğum borçlanmasını kadın bakan çözer mi?
Şeref KAÇMAZ
NORM-ALLEŞ(m)İ – YORUM
Ekrem ŞAMA
15 Temmuz programları
İshak BEYAZAY
Ey Kudüs! Kanayan yaram!
Mustafa GEÇER
TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
Mustafa BİLGEN
Hz PEYGAMBER (s.a.v.)’İN SİYASETÇİYE ÖĞÜTLERİ
Uzm.Dr. Ali AYDIN
Soğuk Parmaklar Hangi Hastalıklarda Görülür
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
Fitne ve Fesat Yangınları
Ali Haydar HAKSAL
Kudüs, Mescid-i Aksa ve Filistin
Abdullah AKÇAY
Düşünmek herkese iyi gelecek !..
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
Hedefin Yeni Adı: “Camdan Saray”
Zeki CEYHAN
İzi kaybolan silahlar!
Mevlüt ÖZCAN
Sihir ve büyü helak eder
Mahmut TOPTAŞ
Fidanlar!
Prof.Dr.Ata ATUN
Anastasiadis’in politik iflası
Prof. Dr. Burhanettin Can
İslâm Coğrafyası ve “Kaostan Kaynaklanan Düzen”
İsmail Hakkı AKKİRAZ
İslam ve Beni İsrail
Mustafa YILDIRIM
Yaş yetmiş hâlâ emekli olamamış
Burak KILLIOĞLU
Sessizlik ve atalet…
Şakir TARIM
Kudüs ve Filistin’e Adil Düzen ihtiyacı
İsmail KILLIOĞLU
Kör göze sürme çekmek
İbrahim VELİ
Olağanüstü miting olağandışı katılım
Abdülkadir ÖZKAN
Irak’tan sonra Suriye petrolü de paylaşıldı
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz